Kontakt

Studio MR
Heranova 1546/10
155 00 Praha 13
Tel.: 776 588 352
info@studiomr.cz

Kosmetické ošetření

 

Rychlost stárnutí je ze značné míry ovlivněna genetikou, ale také způsobem života. Po třicátém roce totiž žena zažívá jedno z nejnáročnějších životních etap – buduje kariéru, bývá těhotná, pečuje o děti, stará se o domácnost a trápí ji i další rodinné starosti.

Pleť po 30. roce začíná navíc i přirozeně stárnout. V kůži se snižují hladiny hormonů, kdy kolagen mění své uspořádání a kdy ubývá jak mazu, tak i potu, staré buňky se hůře odlužují, pokožka povadá, ochabuje, vrásní se a tenčí.

Obnova pleťových buněk se zpožďuje a ty staré zůstávají na povrchu a způsobují matný vzhled pleti, ta je hrubá a póry se zvětšují.

Pokud tedy chcete zůstat co nejdéle mladí, je ideální chodit do kosmetického salónu na celkové kosmetické ošetření.

Návštěva by měla proběhnout max. 1 krát za 30 dní a ideálně 1 krát za 21 dní.

Pomocí kvalitního kosmetického ošetření můžete příznivě ovlivnit stav Vaší pleti. Před ošetřením naše kosmetička nejprve zjistí momentální stav Vaší pleti. Podle stavu pokožky Vám v salónu provede odborné kosmetické ošetření profesionální kosmetikou. Pleť Vám pečlivě hloubkově vyčistí, promasíruje a použije vhodnou ošetřující kosmetiku odpovídající Vašemu typu pokožky.

 ceník
Kompletní kosmetické ošetření
Více informací

Kompletní kosmetické ošetření

Kosmetické ošetření provádíme přírodní kosmetikou značky RYOR nebo luxusní kosmetikou značky MAKO.
Mikrodermabraze
Více informací

Mikrodermabraze

Mikrodermabraze je jedním z kosmetických zákroků, kterým si můžete bezbolestně nechat vyhladit a omladit vaši pleť na obličeji. Mikrodermabraze spolehlivě redukuje obličejové vrásky, a také umí odstraňovat drobnější jizvičky a pigmentové skvrnky.
Chemický peeling
Více informací

Chemický peeling

Chemický peeling je procedura, která slouží k projasnění a omlazení stárnoucí pleti, vyhlazení jemných vrásek, zjemnění jizev po akné a rozšířených pórů a odstranění pigmentových skvrn.
Ultrazvuková špachtle
Více informací

Ultrazvuková špachtle

Tento jedinečný přístroj spojuje funkce hloubkového čištění, odstranění odumřelých a ztvrdlých částí pokožky, ale zároveň funguje i jako face-lifting.
Mesoderma
Více informací

Mesoderma

Při tomto ošetření se používá otočný váleček pro aktivaci kolagenu, který zároveň podporuje pronikání aktivních látek kosmetických přípravků do pokožky.
NAHORU